Dr.Doğan: Bölgenin MEDAR-ı iftiharı olacağız Medar Hastanesi Gebze, yeni hekimleri ile büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Dr.Doğan: Bölgenin MEDAR-ı iftiharı olacağız Medar Hastanesi Gebze, yeni hekimleri ile büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Ahmet Çelebi

Dr.Doğan: Bölgenin MEDAR-ı iftiharı olacağız
Medar Hastanesi Gebze, yeni hekimleri ile büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Medar Hastanesi Gebze, yeni hekimleri ile büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Medar Hastanesi Gebze, Genel Koordinatör Uzm.Dr. Nevzat Doğan’ın öncülüğünde yaptığı basın toplantısı ile yeni marka isimleri MEDAR’ı ve bünyesine kattığı hekimleri Doç.Dr. Ahmet Ziya Balta, Op.Dr.Feridun Aysu, Op.Dr. Taner Çelikel, Uzm.Dr. Kübra Bölük, Dt. Elif Şerbetçi, Uzm.Dr.Mustafa Kılıç, Dr. Ahmet Remzi Tülüce’yi Gebze kamuoyuna tanıttı.

Medar Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Özel Medar Gebze Hastanesi Genel Koordinatörü Uzm.Dr. Nevzat Doğan ve Medar Hastanesi Gebze Başhekimi Uzm.Dr. Mehmet Erdem Gürel ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısında, Medar Hastanesi Gebze’ye katılan hekimlerle ilgili ayrıntılı bilgi verilirken, 2020 yılı için MEDAR HASTANELERİ’nin sağlık vizyonu ve yatırımları konusunda davetlilere bilgi aktarıldı.

Toplantıda konuşan Medar Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Medar Gebze Hastanesi Genel Koordinatörü Uzm.Dr. Nevzat Doğan bünyelerine katılan yeni hekimlerin Medar Hastanesi’nin gücüne güç kattığını belirtti.

DOĞAN: BÖLGENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN HASTANELERİ

2020 yılı için yapacakları yatırımlar konusunda bilgi veren Doğan şöyle konuştu :

Konak Hastaneleri bünyesine katılan Gebze Tıp Merkezi’nin ardından kurulan hastanemiz yeni adıyla Gebze Medar Hastanesi, alanında uzman, deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 18.000 m2’lik tesis alanıyla 2015 yılının Eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.

Medar’ın kelime anlamı övünülen, onur duyulan, iftihar edilen şey veya kimsedir. Biz de hastane olarak övünülen, onur duyulan, iftihar edilen bölgenin medar-ı iftiharı olacağız inşallah.

Türkiye’nin en büyük sanayi bölgesinin kalbinde yer alan, İstanbul’a 20 ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika mesafedeki Gebze Medar Hastanesi bölgesinin en çok tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır.

Gebze Medar Hastanesi geniş branş ağı, tıp teknolojisinin en güncel donanımı, ileri teknolojileri ve yüksek hasta memnuniyeti standartlarıyla Balkanlar ve Ortadoğu coğrafyasından uluslararası hastalara da hizmet veren bir sağlık kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışmaktadır.
Bu doğrultuda hekim kadrolarımızı güçlendirerek, özellikli hizmet alanımızı genişleterek bölgemiz vatandaşlarına sağlık hizmetini 20 yılın üzerindeki tecrübemiz ile sunmaktan onur duyuyoruz. Bizim için ‘Sağlığınız El üstünde’ dir.

GÜREL: FARK YARATAN BİR SÜRECİN İÇİNDEYİZ

Özel Medar Hastanesi Gebze Başhekimi Uzm.Dr. Mehmet Erdem Gürel ise yaptığı konuşmada şunları söyledi :

Özel Medar Hastanesi Gebze ekipman gücü ve en önemlisi tıbbi ve entelektüel sermayesi ile fark yaratan bir sürecin içinde bulunuyor. Çok kısa süre önce aramıza katılan doktor arkadaşlarımız bu sürecin en önemli göstergeleri.

Bünyemize katılan akademik kadrolar ve alanında uzman hekimlerle Gebze’de sağlık hizmeti alma kalitesini arttırmak için hız kesmeden çalışıyoruz.
Gece 24. 00’e kadar hizmet veren Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, İç Hastalıkları polikliniklerimizle sağlık hizmeti alma konusunda ulaşılabilir hastane misyonu ile çalışıyoruz.

Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın her an yanında olmak için süreçlerimizi geliştiriyoruz.
Bugün Gebze kamuoyu ile aramıza katılan yeni hekim arkadaşları

mızı buluşturmaktan ve tanıştırmaktan çok mutluyuz.
MEDAR HASTANESİ GEBZE BÜNYESİNE YENİ
KATILAN DOKTORLARIN KISA ÖZGEÇMİŞLERİ:

GENEL CERRAHİ UZMANI DOÇ.DR.AHMET ZİYA BALTA:

1996 yılı Ankara GATA Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olan Doç.Dr.Ahmet Ziya Balta ,2002-2006 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.2006 ve 2012 yılları arasında Şırnak Asker Hastanesi ve Afganistan Kabil Atatürk Asker Hastanesi’ nde çalışmıştır. 2012-2016 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde çalışan hekimimiz 2016 yılından sonra a Doçent ünvanıyla Sultanabdulhamit Han Eğitim Araştırma Hastanesi’ nde görev yapmıştır. Balta, 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze ‘ de hasta kabul etmektedir.
İlgi alanları: Laparoskopik (kapalı)cerrahi, Obezite ve Metabolik (şeker hastalığı) cerrahi, Karın Duvarı ve Kasık fıtıkları cerrahisi, Kolorektal ve anal bölge hastalıkları (hemoroid fistül ,fissür) cerrahisidir.
Doç.Dr.Ahmet Ziya Balta evli ve iki çocuk babasıdır.

GENEL CERRAHİ UZMANI OP.DR. FERİDUN AYSU:

2000 yılı Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olan Op.Dr. Feridun Aysu 2002-2007 yılları arasında Uludağ Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.
2007 Yılından bu yana çeşitli özel hastanelerde görev yapan Aysu 2019 Eylül ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’de hasta kabul etmektedir.

Uzmanlık alanları; Tüm kapalı ve açık cerrahiler ile birlikte, gastrointestinal sistem hastalıkları, Obezite ve Diyabet cerrahisidir.
Türk Sanat Müziği ile yakından ilgilenen hekimimiz özel bir koroda koristlik yapmaktadır. Op.Dr.Feridun Aysu evli ve 3 çocuk babasıdır.

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI: OP.DR. TANER ÇELİKEL :

1998 yılı Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olan Op.Dr. Taner Çelikel 2002-2007 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.
2007-2010 yılları arasında Kayseri Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi , 2009-2010 yılları arasında Özel Avrupa Hastanesi ve 2010-2019 yılları arasında Gebze Devlet Hastanesi’nde görev yapan Çelikel, 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’de hasta kabul etmektedir.

Uzmanlık alanları arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum takiplerinin dışında riskli gebelikler, laparoskopik kapalı kadın doğum ameliyatları, idrar kaçırma ve rahim sarkması ameliyatleri ve genital estetik bulunmaktadır. Op.Dr.Taner Çelikel bir çocuk babasıdır.

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI: UZM.DR. KÜBRA BÖLÜK:

2010 yılı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Uzm .Dr. Kübra Bölük, 2010-2015 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 2015-2019 yılları arasında TAKSİM / GOP EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ’nde görev yapan Bölük, 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’de hasta kabul etmektedir.
Uzmanlık alanları arasında , Çocuk sağlığı ve Hastalıkları, Sağlam Çocuk Takibi ve Sosyal Pediatri , Yenidoğan Yoğun Bakım, Çocuk astım Alerji Hastalıkları, Çocuklarda Ateşli Hastalıklar bulunmaktadır.

DİŞ HEKİMİ DT. ELİF ŞERBETÇİ :

2018 Yılı İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ’den mezun olan Diş Hekimi Elif Şerbetçi 2018 -2019 yılları arasında özel bir hastanede görev yapmıştır. Şerbetçi, 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’de hasta kabul etmektedir.

Uzmanlık alanları arasında; genel ağız ve diş sağlığı tedavileri ile birlikte İmplant tedavileri, diş eti hastalıkları tedavisi, süt dişi tedavileri ve çene eklemi hastalıkları yer almaktadır.

ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI
UZM.DR. MUSTAFA KILIÇ

2010 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Uzm .Dr.Mustafa Kılıç, 201-2017 yılları arasında Kartal Eğitim Araştırma Lütfi Kırdar Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.
2010-2013 yılları arasında Fatsa Devlet Hastanesi ve 2017-2019 yılları arasında Yakacık Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde görev yapan Kılıç, 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’de hasta kabul etmektedir.
Uzmanlık alanları arasında yoğun bakım tedavileri, ağrısız doğum yer almaktadır.

ACİL SERVİS HEKİMİ DR. AHMET REMZİ TÜLÜCE:

1989 yılı İstanbul Üniversitesi Cerhhahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Ahmet Remzi Tülüce, tıp doktorluğunun yanısıra Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf ve Grafik, İstanbul üniversitesi Sosyoloji mezunudur.

Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlayan Tülüce halen Kocaeli Üniversitesi’nde İletişim Bilimleri doktora programına devam etmektedir.

1989 yılından itibaren kamuda şube müdürlüğü, acil servis hekimliği, yoğunbakım hekimliği, aile sağlığı hekimliği görevlerinde bulunan ve aynı zamanda işyeri hekimliği de yapan Ahmet Remzi Tülüce 2019 Kasım ayından bu yanda Özel Medar Hastanesi Gebze Acil Servisi’nde hasta kabul etmektedir

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Medar Nevzat dogan

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?